Index du Forum

Forza Motorsport 4 Drift Team

Index du ForumFAQRechercherS’enregistrerConnexion

:: Ako Hacknut Konto Na Facebooku ::

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet     Index du Forum -> Général -> News
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
quincanast

Masculin

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 09:39 (2018)    Sujet du message: Ako Hacknut Konto Na Facebooku Répondre en citant

Ako Hacknut Konto Na Facebooku
> DOWNLOAD (Mirror #1)

Akonahle si obnovite pristup do emailu, poziadajte o zmenu hesla na FB (forgot my password). Loading. septembra 2012 o 4:33 pm Odpoveda bobobo asi si si to vetko nepreital a neiiel si podla spravneho postupu ak ti tam ukazalo e odstrani uet a klikol si na to ukazalo sa ti e ma da ete heslo a vypisa text z rameku ked si to vetko urobil( a spravne ) tak sa ti tam ukazalo e ak sa do 14 dn zas neprihlasi a nie zaregistruje zaregistrova a pihlasi je rozdiel Smile uet bude vymazany NAVDY a ak si tomu nepochopil tak si nejaky udny :/ pch na 21. Ak ste ucet zmazali (delete account) a preslo 14 dni, ucet je zmazany a ostava asi po dobu 80-90 dni este na zalohovacich diskoch facebooku. oktbra 2014 o 9:22 am Odpoveda jan jeto fakt dobre na 8. Vase spravy, ktore ste predtym zo svojho profilu odoslali inym uzivatelom v ich schrankach ostanu. februra 2015 o 12:54 pm Odpoveda Michal Hnsch Na kazdu operaciu so svojim uctom sa musite autentifikovat. Pochopil som, ze vam niekto hackol oboje& (asi ste mali rovnake heslo do oboch). Ak vam vsetko funguje, je to super, ale ak chcete vyriesit nejaky problem&nemate ako. marca 2012 o 8:49 pm Odpoveda Lily A ked zmazem nick na FB zmazubsa aj vetky moje prspevky vetky sprvy o som komu kedy napsala? na 12. - Duration: 2:49. augusta 2012 o 11:48 pm Odpoveda Tereza Dakujem konecne som stasna Smile lebo ma to otravovalo a niekto zistil na moje stare konto vlasne heslo a tak dakujem este raz !! Very Happy na 28. marca 2015 o 5:14 pm Odpoveda Nika prosim vas ludia mojej kamaratke sa niekto vyhraa cez spravy a ma na nu nieo ako mame zariadi aby sa tej osobe zruil facebook nadobro ? aby jej neukazovalo spravy ? na 19. S pozdravom na 5. aprla 2012 o 4:16 pm Odpoveda My Name star et na facebooku som si deaktivoval poda nvodu ale aj po 14 doch sa ete naprklad na fotkch na ktor som z neho dal like ukazuje o to 1 like viac . augusta 2014 o 1:22 pm Odpoveda lajla DAKUJEM, DAKUJEM, DAKUJEM, Natrvalo mam ucet zruseny, len ja tomu nemozem uverit, ze naozaj co som kedysi napisala, zdielala, je fuc&proste neverim&.Maju nas vsetkych v hrsti a vedia o nas vsetko&Este raz Vam dakujem za radu, ako z tejto demenzie sa natrvalo vytratit&. Ak mate k svojmu facebookovemu uctu zadane napr. Zakladali ste si aj email aj fb samostatne, takze aj samostatne sa musia zrusit. Niektorych taka priucka moze zvratit zo zlej cesty, na ktorej by inak neskor skoncili v base. mja 2013 o 12:09 am Odpoveda alino dakujem na 21. Zdroj: ===================================== Deactivate: vae konto zmizne pre ostatnch uvateov, ale ostane v databzach facebooku. A nahrat prekryty id doklad.po opatovnom prihlaseni mi pise ze po kontrole dokladu mi poslu mail.ale stale nic ani mi nejde prihlasit sa.stretol sa s tym niekto? Je mozne vobec ze sa tam este niekedy dostanem? na 3. novembra 2015 o 10:10 am Odpoveda Michal Hnsch Keby ste sa mohli prihlasit k FB kontu, ku ktoremu nepoznate ani heslo ani email, to by Facebook rychlo skoncil Ak chcete robit operacie so svojim kontom, je potrebne sa autorizovat cim potvrdite, ze je to naozaj vas ucet. Ke je konto deaktivovan, je jedno ako dlho, napr. mja 2012 o 8:05 am Odpoveda Michal Hnsch Bohuzial, na to vam odovedat neviem. 3 roky, a chcem ho zrui, tak si ho vlastne musm na 2 tdne (+ as na kony pre zruenie konta) znovu aktivova a mnoho ud asi uvid, e znovu pouvam fasbk. Budu to robit dovtedy, kym sa im razne nepostavis a nezacnes sa branit pokojne aj policiou. Edit with Live CSS Save Write CSS OR LESS and hit save. Ak ste ucet zmazali v marci 2011, ucet uz podla pravidiel facebooku nemoze existovat je cca po 3 mesiacoch zmazany aj z ich zalohovacich diskov. marca 2014 o 1:14 pm Odpoveda Dunka Jan Zdravim mam jeden problem na facebook som mal strary e mail 5a02188284
como saber si me quieren hackear el facebookfacebook login hideninja warriors facebook cheat enginecomo saco la manita de me gusta en el chat de facebookdownload facebook cho android 4.0facebook chat for symphony ft30download video tr n facebook b ng google chromefacebook ad manager appdownload facebook apps for machow do i change my relationship status on the facebook app

Publicité

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 09:39 (2018)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet     Index du Forum -> Général -> News Toutes les heures sont au format GMT - 4 Heures
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | forum gratuit | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
onyx © theme by larme d'ange 2006